afl

  • fotografia eventowa
  • zdjęcia biznesowe
  • zdjęcia reklamowe
fotograf na event

afl & oferta

Agencja Fotograficzna Luxmedia (AFL) Teodor Klepczyński:

  • została założona w 2003 roku. Zajmuje się kompleksową obsługa fotograficzną z eventów ( ze spotkań, konferencji, imprez firmowych, gal, wydarzeń sportowych, itp.) dla klientów prywatnych, firm bądź jako partner agencji eventowych oraz PR.
  • dostarcza zdjęcia z największych pokazów mody, festiwali, gal i innych imprez z działu showbiznes’u. Współpracuje z jedną z większych agencji prasowych. Jej publikacje ukazują się w znanych tytułach prasy kolorowej takich jak : Gala, Viva, Party, Newsweek, Forbes, Fakt oraz wielu innych w wydawnictwach Ringer Axel Springer, Bauer oraz Edipress.
  • współpracuje tylko i wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi fotografami.

Zapraszam do współpracy.
Teodor Klepczyński

PASJA

AFL tworzą ludzie, którzy uwielbiają robić zdjęcia, lubią być uczestnikami wydarzeń, a nie tylko obserwatorami – wolą być wewnątrz niż „poza” lub „ponad” to, co się dzieje wokoło nich.
Robienie zdjęć to nie tylko nasza profesja, ale i największa pasja. Dzięki niej oferujemy profesjonalne fotografie w oryginalnym, niebanalnym wydaniu. Chcemy, aby aparat stał się narzędziem rejestracji wspomnień i emocji.

OFERTA

Zdjęcia Eventowe

Realizujemy kompleksowy fotoreportaż z konferencji, kongresów, imprez firmowych czy gal. Pracujemy dla małych i dużych firm oraz instytucji publicznych. Stale współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi.

Zdjęcia Biznesowe

Portret biznesowy to profesjonalne zdjęcie, które pozwala przedstawić fotografowaną osobę w pozytywnym świetle. Wizerunek korporacyjny ma duże znaczenie w dzisiejszych czasach, a zdjęcie biznesowe jest jednym z najważniejszych elementów budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Medycyna Estetyczna – Sesje Zdjęciowe

Sesje zdjęciowe mające na celu wsparcie marketingowe na social mediach, stronie internetowej, w materiałach drukowanych lub kampaniach reklamowych. Specjalizujemy się w szczególności w zdjęciach dla klinik i lekarzy medycyny estetycznej.

Showbiznes

Realizujemy obsługę fotograficzną lub prasową z najważniejszych wydarzeń świata showbiznesu, takich jak premiery filmu, konferencji prasowych, z planów programów telewizyjnych lub filmowych oraz innych spotkań z udziałem aktorów i celebrytów.

Pokazy mody

Zapewniamy kompleksowy fotoreportaż z pokazu mody. Zaczynając od przestrzeni, przybycia gości/ vipów, backstagu, celebrytów na ściance sponsorskiej, zdjęcia z wybiegu, gratulacje dla projektanta oraz after party.

Zdjęcia Reklamowe

Fotografia reklamowa obejmuje wszystkie zdjęcia które są tworzone z myślą o wyeksponowaniu marki. Są bardziej rozszerzoną formą zdjęć marketingowych. Ich komercyjne zastosowanie jest niemal nieograniczone.

OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA

ZDJĘCIA EVENTOWE

zobacz więcej
OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA

POKAZY MODY

zobacz więcej
ZDJĘCIA MARKETINGOWE

MEDYCYNA ESTETYCZNA

zobacz więcej
ZDJĘCIA PRASOWE

SHOWBIZNES

zobacz więcej
PORTRET

ZDJĘCIA BIZNESOWE

DRUK

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Hej !!! Przypominam że zdjęcia na stronie są chronione prawem autorskim